Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

teplarna-exterier

Z důvodu technické závady ve výrobním bloku teplárny C-Energy Planá, bude dočasně přerušena dodávka horké vody a páry 2 bary všem zákazníkům, tj. přerušení dodávky tepla i teplé vody ve dne 12.4.2017 od 8:00 do cca 18:00. Čas obnovení je orientační.

 

 

Přejmenovali jsme se

Od poloviny února 2017 se společnost provozující plánskou teplárnu již nejmenuje C-Energy Bohemia s.r.o. Vedení společnosti se rozhodlo pro název, který přesněji určuje místo, kde firma působí. Nový název společnosti je C-Energy Planá s.r.o.

IČO, DIČ, adresa ani žádné další identifikační údaje se nemění. Stejně tak zůstávají stejné e-mailové adresy a telefonní čísla. 

 

C-Energy

C-Energy - Energie pro budoucnost a stabilitu

C-Energy je spolehlivým a renomovaným výrobcem a dodavatelem energií. Klíčovým aktivem společnosti je teplárna v Plané nad Lužnicí s instalovaným výkonem 46 MW a roční dodávkou tepla přesahující 500 tisíc GJ.

C-Energy je rovněž aktivním investorem do výstavby nových vysoce účinných energetických zdrojů, které zajišťují část nebo veškeré dodávky elektřiny a tepla převážně pro industriální klienty, ale i municipality a obyvatelstvo.

C-Energy

Společnost Carpaterra Capital Partners je nezávislým privátním investorem a poradcem zaměřeným na region střední a jihovýchodní Evropy.

Carpaterra se soustřeďuje na investice do zdrojů udržitelné energie a realit. Investiční strategií Carpaterry je vytváření hodnoty prostřednitcvím přímého řízení firem, konsolidací, restrukturalizací a revitalizací problematických aktiv. Carpaterra je investor s dlouhodobým investičním horizontem.

CARPATERRA CAPITAL PARTNERS je konečným vlastníkem společností C-Energy a C-Energy Bohemia s.r.o.

C-Energy Planá s. r. o.

momentálně nabízí pracovní místa pro 

operátora energetických zařízení

elektromechanika údržby

Teplárna Planá

Teplárna Planá nad Lužnicí společnosti C-Energy Planá s.r.o. je strategickým dodavatelem tepla, elektrické energie a chlazené vody pro místní podniky i obyvatele města Sezimovo Ústí. Zaměstnává cca 80 pracovníků. 

V současné době probíhá modernizace výrobních technologií s cílem zvýšit účinnost a pružnost instalované kapacity i zlepšit vliv na životní prostředí. Celkový současný instalovaný elektrický výkon teplárny Planá je 82 MW, dodávky tepla přesahují 500 tisíc GJ za rok.

Teplárna Planá - kontakt

C-Energy Planá s.r.o.
Průmyslová 748
391 02  Planá nad Lužnicí

Centrální telefonní číslo: +420 380 071 800
Fax: +420 380 071 802 
e-mail: info@c-energy.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 10103

IČ: 25106481, DIČ: CZ25106481